כליזמרים בירושלים לבר מצווה בכותל

כליזמרים בירושלים לבר מצווה בכותל

מה הם כליזמרים?
מדובר באיזה שהוא סגנון מוזיקלי שעל בסיסו קיימים ומפותחים הרכבים מוזיקליים ברוח יהודית ובהתבסס על מסורות יהודיות.

הכליזמרים הנם מוזיקאים המנגנים יחד מנגינות יהודיות ובדרכם המיוחדת הם נותנים חיים לתרבות היהודית העתיקה ומחיים אותם על פני השטח.

בעבר, הכלי הבולט ביותר שלקח חלק בהרכב של כלייזמרים היה הכינור. היום לעומת זאת מקובל השימוש במגוון של כלים כאשר הבולט הוא ככל הנראה הקלרינט.

כשכליזמרים מופיעים יחד עם יכולים להשפיע משמעותית על האווירה במקום וכיום נהוג לשלב אותם באירועים מיוחדים. בר מצווה בישראל עם תוספת של נגני כליזמרים ישדרג כל אירוע.כלייזמרים בירושלים לבר מצווה בכותל- כדאי לדעת:
אירוע בר מצווה שנערך על רחבתה הכותל המערבי הוא בדרך כלל אירוע מרגש ביותר.

מדובר על אירוע מיוחד במינו שנבחר להיערך במסגרת של אתר קדוש על פי המסורת היהודית וכן אתר שאליו משויכות מסורות היסטוריות, סיפורי גבורה ועוד. כדי לקשור בין אירוע בר המצווה, לבין המיקום שהינו רחבת הכותל,

הכליזמרים הם בדיוק החלק שיכול ליצור את החיבור ההרמוני, המרגש והמרשים. מדובר בתרומה משמעותית הן לילד בר המצווה שיכול לחוש חיבור רב יותר והן לקהל המוזמנים

שזוכה לחוויה ייחודית הכוללת גם הופעה מוזיקאלית באווירה אחרת לגמרי. בשנים האחרונות מדובר בגימיק שתופס תאוצה רבה.

כלייזמרים בירושלים לבר מצווה בכותל ההרכב, התפקיד והחלק של מזמיני השירות:

שירותי הזמנת כלייזמרים עבור בר מצוות הנערכות ברחבת הכותל והאזור מוזמנים על פי בחירה של הלקוחות תוך מתן אפשרויות וגיוון בין השותפים בהרכב.

20131024_112831

ניתן להחליט על מספר המנגנים שייקחו חלק בהרכב המוזיקאלי. כמו כן, ניתן להחליט על שילוב בין כלים שונים למשל- כינור, קלרינט, אקורדיון ועוד. יותר מכך, ניתן להוסיף אלמנטים כגון שופרות על מנת להשפיע עוד על החוויה.


כמה זה עולה?
כדי להזמין כלייזמרים בירושלים לבר מצווה בכותל יש לשלם בהתאם לגודל ההרכב, סוג הכלים, משך הזמן והליווי של האירוע. כל אלו לוקחים חלק בקביעת המחיר.

יחד עם זאת, גם אם מדובר במחיר משמועתי עבורכם, מומלץ ביותר לקחת את העניין לידיים היות ומדובר בשדרוג משמעותי לאירוע.