מתופפים בכותל

מתופפים בכותל

מתופפים בכותל- להפוך אירוע רגיל למרהיב!

אירועים בכותל הפכו לפופולריים במיוחד לאחרונה, בעיקר בר מצוות. אחת האטרקציות האפשריות באירוע כזה היא מתופפים
כאשר עורכים אירוע מסוים רוצים להפוך אותו לייחודי, מרגש במיוחד ושונה מהרגיל. אירוע שנערך בכותל הוא בדרך כלל בעל נופך שונה משאר האירועים, כיוון שנוספת לו הקדושה הקיימת בכותל והאווירה העילאית הזורמת מהאבנים הקדושות של הכותל. בר מצווה, למשל, היא אירוע שההתרגשות בו היא רבת עוצמה. על מנת להעצים עוד יותר את האירוע ולהעלות את רמת הרגש והשמחה, ניתן להזמין חבורת מתופפים שתעשה שמח ותעורר את האורחים לריקודים.
לפתוח שערי שמיים- בעזרת מתופפים ושופרות בכותל המערבי
בדרך כלל, כאשר מזמינים מתופפים לאירוע בכותל, מדובר בשניים או שלושה נגנים המובילים את החתן תחת חופה רקומה וחגיגית בליווי תופים אפריקאים ושופרות מסולסלים ויפים במסלול מתוכנן מראש. חברות מסוימות אף מציעות לשלב נגני קלרינט בסגנונות שונים- כליזמרים או מזרחיים, מה שתבחרו. הליווי באמצעות התופים והשופרות הוא בדרך כלל מאוד מרגש, בעיקר עבור חתן השמחה, שחש את ההתרגשות סביבו ואת העובדה שהוא מרכז האירוע והכול סובב סביבו. התופים מעצימים את השמחה הגדולה ועוזרים לשחרר רגשות חיוביים. השופרות מוציאים קול אדיר אל השמיים ומעניקים תחושה של עת רצון- שערי שמיים נפתחים בקול השופרות.
מתופפים בכותל בהחלט יכולים להפוך כל אירוע רגיל לאירוע יוצא דופן ומפעים. לרוב, מדובר באשים שיודעים להפעיל קהל, להלהיב אותו ולהרקיד. הקצב של התופים לא יכול להשאיר אף אחד אדיש והתהלוכה היפהפייה גורמת לבעלי השמחה לתחושה עילאית ומופלאה. המתופפים מעניקים לאירוע אווירה של ימי קדם, כאשר הם מובילים תהלוכה בירושלים העתיקה בדרך לכותל, הם מובילים אותה ממש כאילו דוד המלך הוא החתן והם היוצאים במחולות סביבו. לרוב, המתופפים לא מורשים לנגן ברחבת הכותל עצמה כיוון שדבר זה עלול להפריע לשאר המתפללים ברחבה. לכן, התהלוכה והתיפוף נעשים מחוץ לרחבה עצמה וכשמגיעים לשער הם מפסיקים.
לסיכום, מתופפים בכותל יעצימו את תחושות ההתרגשות והקדושה שיהיו באירוע ויעניקו לו ייחודיות וממד אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.