בר מצווה בבית כנסת

בר מצווה בבית כנסת בישראל

היום הגדול הגיע

כל אמא יהודיה מחכה לרגע בה בנה יעמוד בבית הכנסת, מול ספר התורה ויעלה לתורה בפעם הראשונה בחייו, יקרא את הפרשה שלו ויקבל על עצמו עול מצוות.
והנה היום הגדול הגיע! בנכם היקר הגיע לגיל מצוות וכעת הוא עומד להפוך מילד לגבר!

משפחות רבות נוהגות לבחור בדרך הבסיסית ביותר לחגיגת בר המצווה של בנם- עלייה לתורה בבתי כנסת בשבת בבוקר עם משפחה וחברים קרובים ובמועד אחר לחגוג אירוע גדול עם משפחה מורחבת וחברים רחוקים. במקום לחגוג כל אירוע בנפרד אפשר פשוט לאחד אותם וליצור טקס מרגש, אישי ומיוחד לא פחות.

טקס מרגש, אישי ומיוחד לא פחות.

חגיגת הבר מצווה בבית כנסת אמנם מיועדת למי שמעוניין באירוע קטן ואינטימי-רק למשפחה וחברים קרובים שכולל טקס עלייה לתורה ולאחר מכן ארוחה באזור בית הכנסת אך זה לא אומר שאי אפשר להפוך אותו למיוחד, מרגש ומלא בשמחה!

איך לשדרג את האירוע?

הלהקה מוסיפה נופח וערך מוסף לחגיגה המרגשת.על מנת להפוך את האירוע מאירוע בסיסי לאירוע ברמה גבוהה ניתן לשדרג אותו בעזרת הכנסת להקה לבית הכנסת בעת האירוע.
הכנסת הלהקה מוסיפה נופח וערך מוסף לחגיגה המרגשת. שירה מקודשת,
תופים ושופרות מעוררים את האורחים וגורמים לשמחה רבה ולהתרוממות רוחם של המתפללים.
 ניתן להתפלל למשמע מקצבים עדינים שהופכים את התפילה לדומיננטית ומורגשת ולאחר מכן, לעבור לשלב בו שרים ורוקדים ולשלב מקצבים קצביים ושמחים שיאדירו את תחושת השמחה של האירוע.

הכנסת להקה לבית הכנסת משדרגת את האירוע וזהו קונספט שונה מלהגיע לבית הכנסת ופשוט להתפלל שברקע דממה,
הלהקה מאדירה את גודל המעמד אליו הגיע חתן הבר מצווה ומעניקה גיוון ושינוי מרענן משאר האירועים.
בסופו של דבר, כאשר אתם מתלבטים ומתחבטים בינכם ובין עצמכם על כיצד צריך וראוי לציין את היום הכל כך חשוב הזה בחייו של ילדכם זכרו שהאירוע צריך להיות מרגש, מיוחד וכמשהו שייזכר למשך כל החיים !
לבסוף, אל תשכחו שזהו בנכם שכעת זכה לקטוף את התואר "גבר" ושהוא אינו ילד יותר וראוי לציין זאת בדרך הכי מיוחדת ושמחה שאפשר.